صفحه اصلی آموزش درج آگهی درباره ما تماس با ما

شرکت آدیش الکترونیک
این شرکت در سال 1372 با هدف تولید محصولات الکترونیکی از قبیل محافظ ، مرکز کنترل اعلام سرقت ، شوک سنسور و برق اضطراری و ارائه خدمات مشاوره ، طراحی و اجراء سیستم های اعلام و اطفاء حریق ، سیستم مدار بسته و سیستم کنترل تردد شروع بکار نمود و در این راستا ارتباط مستحکم و برنامه ریزی شده ای با تولید کنندگان پیشرو و بنام دنیا ایجاد گردید که هم اکنون نیز ادامه دارد .
در سال 1376 اولین پروژه تحت شبکه سیستم مدار بسته را در یکی از کارخانجات تولیدی راه اندازی نمود . این سیستم متشکل از دوربین ، مالتی پلکسر و ویدئو تایم لپس به انضمام فرستنده - گیرنده های VideoJet کمپانی VCS آلمان بوده و 10 کاربر همزمان از طریق نرم افزار تحت شبکه قادر به فراخوانی دوربین ها ، مالتی پلکسر ها و ضبط کننده های VHS برای نمایش تصاویر رکورد شده می باشند.
در ادامه این شرکت اقدام به طراحی ، تامین تجهیزات و نصب و راه اندازی چندین پروژه بر اساس تجهیزات تحت شبکه کمپانی Ultrak آمریکا نمود . به دلیل مشکلات ایجاد شده در ارتباط فی مابین شرکت های ایرانی و آمریکائی ، اقدام به خرید محصولات عرضه شده توسط شرکت مذکور بصورت مستقیم از سازنده اصلی (Dallmeier) نمود .
این شرکت از سال 1383 با اخذ نمایندگی انحصاری فروش ، خدمات پس از فروش و تعمیر شرکت Dallmeier Electronic آلمان گام بزرگی در جهت معرفی سیستمهای روز دنیا به کشور عزیزمان برداشت ، بطوریکه اولین دیجیتال رکوردر مالتی ترک ، اولین دوربین CMOS نسل جدید و اولین دیجیتال رکودر ریل تام 4 CIF با فشرده سازی H.264 و همچنین اولین رکوردر هیبرید را به بازار CCTV ایران معرفی نمود.
همچنین این شرکت در سال 1386 و در راستای ارائه سیستم های یکپارچه اقدام به طراحی و تولید منابع تغذیه رک مانت و UPS رک مانت خاص سیستم دوربین مدار بسته نمود.
این شرکت با ایجاد سازمانی هماهنگ و کارآمد آماده پاسخگوئی سریع به درخواستهای مرتبط بوده و در تلاش برای آشنائی هر چه بیشتر کارفرمایان و همکاران گرامی برای بکارگیری محصولات و راه حلهای پیشرو در صنعت سیستم های دوربین مدار بسته می باشد.

عمده محصولاتی که توسط شرکت آدیش الکترونیک عرضه می گردند عبارتند از :
- منبع تغذیه power supply
- یو پی اس UPS
- محافظ سیستم Serge guard
- انواع دوربین camera
- ضبط كننده تصوير ديجيتالDVR و ضبط كننده تصوير شبكه NVR
- انواع انکدر Encoder و دیکدر Decoder
- آنالیز تصاویر Video Analysis
- نرم افزارها Softwares
- سیستم مدیریت Management System
- صفحه کلید Keyboard


آگهی دهنده : شرکت آدیش الکترونیک
نشانی : تهران – شهرک قدس ، میدان صنعت ، بلوار خوردین ، خیابان هرمزان ، خیابان پیروزان جنوبی ، کوچه 16 ، پلاک 2
تلفن : 86783000 – 021
فکس : 86783000 – 021
پست الکترونیکی : info@adishelectronic.ir
وب سایت : www.adishelectronic.ir

دوربین مدار بسته دوربین مدار بسته دوربین مدار بسته دوربین مدار بسته