صفحه اصلی آموزش درج آگهی درباره ما تماس با ما

شرکت طرح و فن آبگینه
شرکت طرح و فن آبگینه پس از سالها تجربه اندوزی در حوزه های نورپردازی و آبنماهای متحرک و موزیکال ، یکی از برجسته ترین شرکت ها در این حوزه ها می باشد .
این شرکت با 35 پرسنل مهندسی در تخصص های برق ، الکترونیک ، مکانیک جامدات و سیالات ، مهندسی نرم افزار ، طراحی صنعتی ، عمران و معماری از شرکت های مطرح در حوزه تأمین تجهیزات ودر نهایت پیمانکاری آبنمای موزیکال می باشد .
آبگینه در طی دوران فعالیت خود توانسته است بیش از ده ها پروژه بزرگ و تعداد بسیار زیادی پروژه های در سطوح مختلف را در داخل کشور به انجام رساند .
مهندسین مشاور شرکت افتخار طراحی نورپردازی و آبنماهای بسیاری از پروژه ها را داشته است .
این شرکت تولیدکننده گسترده انواع چراغ های LED از IP65 تا IP68 بوده و در همین راستا مدل های کاربردی و متنوعی از چراغ های زیر آبی ، دفنی و پروژکتور را تولید می نماید .
شرکت با شعار "رمز ماندگاری نوآوری و تحقیقات است" در طی سالهای گذشته تمرکز خوبی در این واحدها داشته که نتیجه آنها رشد مداوم در حوزه های نورپردازی و آبنماهای موزیکال و نیز سیستم های DMX-base بوده است.
حضور در نمایشگاه های معتبر داخلی و خارجی ، تماس با سازندگان معتبر جهانی و عضویت در مجامع بین المللی ، توسعه ارتباطات علمی و وجود واحد تحقیق و توسعه موجب شناخت بیشتر از پیشرفت های تکنولوژی در جهان گردیده است .
جهت اطلاع از محصولات تولیدی و پروژه های اجرا شده توسط شرکت طرح و فن آبگینه به وب سایت شرکت مراجعه فرمائید .


آگهی دهنده : شرکت طرح و فن آبگینه
نشانی : تهران – خیابان پاسداران ، میدان فرخی یزدی ، کوچه جعفر ، نبش موسسه کاسپین ، پلاک ۱۰
تلفن : 22891888 - 22846314 - 22888874 - 22888817 - 021
فکس : داخلی 113
پست الکترونیکی : info@abginehco.org
وب سایت : www.abginehco.org

چراغ زیر آبی چراغ نورپردازی پروژکتور LED