صفحه اصلی آموزش درج آگهی درباره ما تماس با ما

شرکت شبکه هزاره
شرکت شبکه هزاره در سال 1387 با هدف ارائه راه حل های جامع مبتنی بر آخرین فن آوری ها در زمینه مشاوره ، طراحی و اجرای پروژه های انفورماتیکی و توسعه فن آوری اطلاعات و ارتباطات تاسیس گردید .

این شرکت در جهت رفع نیازهای صنعت IT سازمان ها و ارگانهای مختلف دولتی ، نیمه دولتی و خصوصی تلاش نموده است و خوشبختانه توانسته با یاری خداوند متعال و همت و تلاش پرسنل متعهد خود خدماتی هر چند کوچک را در خور مشتریان بزرگ خود ارائه دهد .

مجموعه شبکه هزاره با در اختیار داشتن کادر فنی متخصص ، متعهد و با تجربه با هدف ارائه مشاوره و راهکار ، فروش ، نصب و راه‌اندازی و پشتیبانی فنی و تخصصی شبکه‌های کامپیوتری WAN ، LAN ، Wireless ، مخابراتی و ماهواره‌ای و تجهیزات آنها شروع به فعالیت نموده است . هدفهای عالی و متعالی در رسیدن به جایگاهی والا در سطح کشور در جهت ارائه خدماتی متفاوت در زمینه مشاوره فنی و ارائه راهکارها و طرح های جامع شبکه ، شیوه های نوین فروش و پشتیبانی به معنای واقعی و گارانتی واقعی محصولات عرضه شده توسط این شرکت ، این شرکت را بر آن داشته تا با عظمی راسخ و اراده پولادین و با تکیه بر دانش فنی و تجربه نیروهای خود گام در این وادی نهد .

خدمات شرکت شبکه هزاره منحصر به فروش تجهیزات شبکه نیست و از بدو تأسیس ، اساس کار این شرکت ارائه‌ی راهکارهای مناسب و جامع (Total solution) برای مشتریان و پشتیبانی و خدمات پس از فروش و به روز نگه داشتن آنها است . مهندسی فروش و ارائه راهکار مناسب و راهنمایی و هدایت مشتری به سمت انتخاب صحیح محصول ، مهم‌ترین ویژگی خدمات شرکت شبکه هزاره است . کارشناسان این شرکت با صبر و حوصله و بهره‌گیری از دانش و تجربه فنی بالا و به روز ، همیشه در کنار مشتریان و بهترین پشتیبان آنها هستند .

این کارشناسان بر این باورند که راهنمایی صحیح مشتری هرچند که ممکن است حتی به ظاهر منجر به عدم خرید محصول از شرکت در مقطع فعلی بشود سبب رضایت و جلب مشتری در آینده و اعتماد آنها به شرکت خواهد شد که این بزرگترین سرمایه و عامل برای موفقیت در درازمدت و پابرجا بودن شرکت است . این شرکت در نظر دارد با رقابتی سالم و اصولی با شرکت‌های همکار و با تکیه بر دانش و تخصص منطبق بر استانداردهای روز جهان و شناخت صحیح از محصولات و نیاز مشتریان و متناسب سازی خدمات براساس این نیازها ، رنگ تازه‌ای به ماهیت فعالیت‌های شبکه‌ای در بازارهای داخلی کشور بخشد .


آگهی دهنده : شرکت شبکه هزاره
نشانی : تهران - خيابان مطهری ، خيابان اورامان ، پلاک 34 ، طبقه دوم ، واحد 108
تلفن ویژه : 42780 – 021
تلفن : 88309908 – 021
فکس : 88844272 – 021
پست الکترونیکی : info@1000network.com
وب سایت : www.1000network.com

رک تجهیزات شبکه کابل شبکه D-Link